På svenska In English 
Priser i: 

Kontakta oss

Företaget som utvecklar, tillverkar och säljer J:sonTyingSystem och J:sonFlies heter J:sonSweden AB. Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor eller tips om produkterna, support@jsonsweden.com .

Vi vill gärna att du skickar bilder på vad du har bundit och vad du har fångat med dina flugor från J:son. Skicka bilderna till gallery@jsonsweden.com. Publicerade bidrag belönas.

J:sonSweden AB. Friggakontoret, Box 453, SE-401 27 Göteborg. Sweden.

 

Claes Johansson
(MD & Inventor)
claes@jsonsweden.com
+46 707 10 68 48 

 

Mikael Levinson
(Head of operations)
mikael@jsonsweden.com
+46 703 30 85 80 

 

Anders Uvberg
(Marketing)
anders@jsonsweden.com
+46 705 22 55 94 

 

Gino Vettese
(Business development)
gino@jsonsweden.com
Italy: +39 393 058 7311 

 

David Berkeley
(Sales & Support)
david@jsonsweden.com
+46 733 44 33 27





*
*
*
*
 
Copyright J:sonSweden AB. Sven Källfeltsgata 18, 426 71 Västra Frölunda. Sweden.